رد اعلامیه
امکان بازدید از انجمن های سایت تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند وجود دارد: جهت ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. شما برای ارسال مطلب باید در سایت عضو باشید , در صورتی که ثبت نام کرده اید نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید , ممکن است برای تکمیل ثبت نام نیاز به فعال سازی از طریق ایمیل باشد ایمیل خود را بررسی کنید و بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید , در صورتی که برای اولین بار از این سایت دیدن میکنید برای استفاده کامل از تمام امکانات سایت لازم است که ثبت نام کنید امکان ارسال مطلب و دانلود فایل و همچنین دسترسی به انجمن هایی که فقط اعضا ثبت نام شده امکان دسترسی به آن را دارند از امتیازات ثبت نام در سایت میباشد.

مهمان گرامي
براي دسترسي به محتواي ويژه لازم است عضو گروه کاربري VIP باشيد. جهت ارتقا حساب کاربري، اينجا کليک کنيد.

نظرات و پیشنهادات اعلام نظر وچند نکته

شروع موضوع توسط Rahmat esfandyari ‏9/3/15 در انجمن اطلاعيه و اخبار انجمنها

برچسب ها:
لینک کوتاه و مستقیم
  1. Rahmat esfandyari

Rahmat esfandyari New Member

لینک کوتاه و مستقیم
    باسلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان اخیرا با افزوده شدن روزبروز اعضا وفضای دوستانه سایت بعضی نامهای انتخاب شده جهت نام کاربری سخت خوانده میشه و در مکالمات متنی قابل نام بردن نیست اگه به لیست کاربران انتها نگاهی بندازید نمونه داریم چه عیبی داره ی اسم فارسی و مرتبط به مشخصاتمون باشه
    همچنین اگه در بخش ارسال موضوع یه اعلان یاداوری اضافه بشه تا کاربر اعلام نتیجه پرسشی که داره رو درهرصورت به موضوع اضافه کنه خیلی عالیه وهر سوال که به نتیجه برسه یه تجربه میشه
    دوستانی هم که راهنمایی میکنن لطفا دوباره به موضوع رجوع کنن که اگه جوابشون به حل مشکل نزدیکه و سوال کننده جواب تکمیلی لازم داشت ج بدن

باتشکر و پوزش از همه اساتید ومدیران گرامی

2. HosseinOghbaei

HosseinOghbaei مدیریت کل پرسنل مدیریت کل سایت

لینک کوتاه و مستقیم
    پاسخ : اعلام نظر وچند نکته

درود
    جناب سبحان عزیز بنده نیز کاملا با شما موافقم و تقدیر و تشکر میکنم . بنده تا چایی که امکاش بود . به کاربران اجازه استفاده از اسم های نامربوط در موق فعال سازی عضویت ندادم . حتی اولین قانون سایت هم این مورد هم یاد آوری شده است . برای موضوع ها و اعلام نتیجه هم چندین بار بنده یاد آوری کردم . ولی متاسفانه بعضی از کاربران دنبال راه انداختن مشکلشان هستند و اعلام نتیجه نمیکنند تا وتجربه ای برای دیگران باشد . بعضی از عزیزان هم کم لطفی میکنند؟!

3. HosseinOghbaei

HosseinOghbaei مدیریت کل پرسنل مدیریت کل سایت

لینک کوتاه و مستقیم

درود مجدد
    اینم خدمت کاربران و مدیران محترم یاد آور بشم .این سایت متعلق یه شماست . همه یه جوری از ازاطلاعات و تجربیات همکاران در این سایت استفاده میکنبم . پس چرا برای حفظ و نظم سایت نکوشیم ؟ پس چرا اعلام نتیجه موضوع نکنیم ؟ پس چرا در رسش پاسخ فایل آپلود میکنیم ؟!

4. Rahmat esfandyari

Rahmat esfandyari New Member

لینک کوتاه و مستقیم

درود
    جناب عقبایی بنظر من باید نواوری هایی کرد مثلا برای ارسال پسوردهای مهم موضوعات بی نتیجه را لحاظ کرد
    البته یخورده برا مدیران سخت میشه که اونم با تقسیم وظایف بهترمیشه بنده حاضرم یه گوشه از کارو بگیرم و بشه کمک کنم